5 יתרונות לג'ינגל עסקי בנייד
5 יתרונות למה כדאי להפיק ג'ינגל עסקי לטלפון הנייד
הטלפון הנייד הפך להיות אמצעי תקשורת מרכזי בחיינו במסגרת העבודה וגם מחוץ לשעות העבודה, במאמר הזה נמנה 5 יתרונות עיקריים למה מומלץ להפיק צליל המתנה עסקי מקצועי לטלפון הנייד.
  1. כל מי שמתקשר לטלפון הנייד שומע דבר ראשון צליל המתנה עסקי הכולל קריינות מקצועית ומוסיקה מתאימה, וכך הוא נחשף למותג שלך. גם אם המתקשר הוא במסגרת העבודה או לא, המותג שלך נחשף!
  2. החשיפה של המותג היא חיובית בגלל שההקלטה מקצועית: הטקסט שיווקי וקולע, טון הקריינות של הג'ינגל בהתאם לאופי העסק, והמוסיקה מתאימה למיתוג של העסק. כך אתה משיג מיתוג קולי מושלם.  כל מתקשר לטלפון הנייד שלך ישמע ג'ינגל עסקי איכותי ומוקפד, וכפי שידוע אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני.  
  3. הג'ינגל העסקי הוא עוד דרך של העסק לחזק את המיתוג שלו, בדיוק כמו שממתגים את אתר האינטרנט, הניירת, רכבי החברה, מדים ועיצוב המשרד. צליל המתנה עסקי בנייד וגם במרכזייה מחזק את מיתוג העסק גם במדיה הטלפונית.
  4. יצירת עניין מצמצמת את תחושת זמן ההמתנה. במסגרת העבודה לא תמיד אנו מספיקים לענות לשיחות באופן מיידי, דווקא במקרים הללו צליל המתנה עסקי הוא חיוני! המתקשרים יודעים שהגיעו למקום הנכון, נחשפים למותג בצורה מיטבית, ואף ייחשפו לשירותים או מוצרים שלא ידעו שהעסק מספק.
  5. ג'ינגל עסקי בטלפון הנייד הפך לסטנדרט בכל עסק וחברה, אל תישאר מאחור. צליל המתנה עסקי מושמע ברוב הניידים של חברות ועסקים כמעט בכל הענפים במשק. זו ההזדמנות שלך ליישר קו עם המתחרים ולהשתמש בטלפון הנייד כערוץ פרסום נוסף.
 
לסיכום, צליל המתנה עסקי שנתפר במיוחד עבורך יקפיץ את המיתוג הקולי של החברה שלך. עכשיו רק נותר לך לבחור, מוסיקה מתאימה מתוך הספרייה המוסיקלית ואת קול הקריין או הקריינית, יחד נרכיב טקסט שיווקי שיעצים את העסק. אנו נכניס את כל המרכיבים הללו למכונת הייצור שלנו, ובסוף התהליך אתה תזכה בג'ינגל עסקי מקצועי שיעצים את העסק שלך.
דבר אתנו, מחכים לשיחה ממך בטלפון 03-9509510.
או ביצירת קשר מהיר כאן באתר בצד שמאל :)

שם:
כתובת מייל:
טלפון:
מתענין לגבי:
*  This Is CAPTCHA Image